راهنمای استفاده از سایت :

سایت دیده بان تبلیغ یکی از قوی ترین سایت های موجود در زمینه  تبلیغات و هدایای تبلیغانی می باشد.

دسته بندی :

جهت دسترسی آسان شما به محصولات و خدمات ، این سایت دارای شش منو اصلی به شرح دیل می باشد:

1-هدایای تبلیغاتی 2- سررسید و انواع تقویم 3-چاپ و بسته بندی4-تابلو سازی و استند ها 5-تبلیغات 6-خدمات تبلیغاتی ، بازاریابی و آموزشی

شما از طریق  کلیک بر روی  این شش منو اصلی که در وسط صفحه اصلی سایت قرار گرفته است می توانید براحتی وارد هریک از این دسته بندی ها بشوید . به منظور دسته بندی بهتر برخی از منو های اصلی دارای زیر مجموعه های تفکیک شده هستند و بدین ترتیب شما براحتی می توانید محصول و خدمات مورد نیاز خوذ را پیدا کنید و از اتلاف وقت بر روی مواردی که مد نظر شما نیست جلوگیری نمایید.

فیلترینگ :

بعد از ورود به منو مورد نظر خود شما می توانید از طریق منوی فیلترینگ که در سمت راست منو قرار گرفته شده است تا هشت فیلتر مختلف را بنا به نیاز خود انتخاب و  سپس محدوه جستجوی خود را محدود و محدودتر نمایید تا بتوانید براحتی بر روی جزئیات کالای مورد نظر خود تمرکز نمایید و آن را بیابید و با موارد مشابه مقایسه نمایید.

بطور مثال شما مایل به  خرید سررسید می باشید . از روی شش منوی اصلی در وسظ صفحه منوی " سررسید و انواع تقویم را کلیک می کنید .پس از کلیک ، منوهای زیر مجموعه این منو مشاهده می گردند مانند منو سررسید ، ارگانایزر ، تقویم رومیزی و...

شما بسته به نیاز خود یکی از این منوها را که همان منو سررسید می باشد باز می کنید. همانطور که توضیح داده شد در سمت راست منو  انتخاب شده شما جدول فیلترینگ را مشاهده می کنید . در خصوص منو سررسید اولین فیلتر ، فبلتر "قطع  سررسید "می باشد . شما می توانید با کلیک بر روی این فیلتر ، انواع مختلف قطع سررسید را ببینید و با کلیک بر روی دایره کناری هر مورد آن را انتخاب نمایید. برای مثال اگر شما بدنبال سررسید وزیری می باشید  بر روی حالت وزیری کلیک می کنید و بدین ترتیب از بین تمامی سررسید ها فقط  سررسید های وزیری به شما نشان داده خواهند شد.

همچنین پس انتخاب سررسید وزیری و یا هر انتخاب دیگری رنگ سر فصل فیلتر (قطع سررسید)  از رنگ مشکی به رنگ قزمز تغییر داده می شود و شما متوجه می گردید که در حال فیلترینگ هستید. چنانچه بخواهید فیلتر خود را عوض کنید  یا فیلتر را بر دارید مجدد وارد فیلتر (قطع سررسید) می شوید و با کلیک کردن بر روی فبلنر قبلی آن را از فیلتر در می آورید و سپس خارج می شوید و یا فیلتر جدیدی را انتخاب می نمایید.

پس از انتخاب این فیلتر شما می توانید وارد فیلترهای بعدی شوید و مجدد دامنه جستجوی خود را محدودتر نمایید . یعنی چنانچه شما سررسید وزیری را انتخاب کرده باشید می توانید از طریق فیلترهای بعدی  مانند نوع کاغد ، نوع جلد،نوع صحافی ،و موارد دیگر را انتخاب نمایید با انتخاب هر فیلتر محدوه جستجوی شما کوچکتر گردیده و شما براحتی به کالا و یا خدمات مورد نظر خود دسترسی پیدا می کنید.

تعیین رنچ قیمت :

علاوه بر فیلترینگ نوع کالا و خدمات شما می توانید از طریق نوار کشویی که در بالای منو فیلترینگ قرار دارد ، حداقل و حداکثر رنج قیمتی مورد نظر خود را پیدا کنید . فرض کنید شما با انتخاب منوها و  با استفاده از ابزار فیلترینگ سررسید وزیری با جلد ترمو و کاغد کرم رنگ را انتخاب کرده اید و در این حالت چندین نوع سررسید  با مشخصات یکسان به شما  نشان داده خواهد شد ولی شما قصد ندارید برای سررسید مورد نظر خود بیشتر از 150000 ریال هزینه نمایید برای این منظور شما نشانگر موس خود را بر روی دایره سمت راست نوار قیمت( در بالای منو فیلترینگ) قرار داده و آن را به سمت چپ می کشید . ملاحظه می کنید هر مقدار به سمت چپ حرکت می کنید از مقدار قیمت کاسته می شود و این مبلغ بر روی صفحه نمایش داده می شود.
پس از تعیین محدوده قیمت ، تنها سرسید های که قیمت آن ها در رنج قیمت تعیین شده توسط شما مشخص شده است به نمایش گذاشته می شوند. همچنین شما می توانید با کلیک بر روی دایره سمت چپ نوار قیمت  میزان حداقل قیمت مورد نظر خود را نیز تعیین نمایید. بطور خلاصه میزان حداقل و حداکثر کالای موزد نظر شما براحتی توسط شما انتخاب می گردد.